Susipažinkime!

Dabar trumpai papasakosime, kas mes tokios (ir tokie) bei kaip gimė visa ši puslapio idėja. Viskas prasidėjo nuo to, jog aliss visada norėjosi turėti savo puslapį, kuriame ji galėtų išreikšti savo mintis. Ilgai ši mintis jos neapleido, o mėginti ją įgyvendinti kažkodėl nesiryžo. Vieną gražią pavasario dieną ji pasidalino savo mintimis su Viktorija visiškai suprato merginos jausmus, nes jautė tą patį – norą turėti kažką savą ir tuo dalintis. Jos ilgai kalbėjosi, kol galiausiai nusprendė, jog gali sujungti savo jėgas dėl bendro tikslo ir “užkariauti visą pasaulį“. Žinoma, žodžiai liko žodžiais, veiksmų jokių nebuvo imtasi. Tik kartas nuo karto, kuomet merginų keliai susipindavo, jos vėl paliesdavo šią temą su tokiu pat užsidegimu kaip pirma. Ir galiausiai aliss neapsikentusi sukūrė puslapį. Sunkiausia padaryta, o kas toliau? Toliau lyg ir viskas aišku, reikia rašyti, rašyti ir dar kartą rašyti!

O apie ką rašyti? Abi merginos turi tiek daug bendro ir tuo pat metu jos skirtingos, kaip suvienyti jėgas į bendrą tikslą? Ir tuomet jos suprato, jog niekas taip nesuartina žmonių kaip knygos, kinas ir kultūra… Abi jos mėgsta naktinėti su knyga rankose, kartas nuo karto apsilankyti kino teatruose ar draugų būryje pažiūrėti filmą. Mėgsta iškeiti kelnes į sukneles ar sijonus ir apsilankyti operos ir baleto teatre, dramos teatre ar parodose. Todėl ir pagrindinė puslapio mintis yra knygos, kinas ir kultūra, kitaip sakant, tai dalis Viktorijos ir aliss gyvenimo, kuris kartais taip skuba, jog joms norisi paimti plunksną į rankas ir žodyje išsaugoti tą trapų prisiminimą. Šiame puslapyje jos mėgins įamžinti tai, kas mergaitėms paliko įspūdį bei dalintis mintimis, kurios joms kilo.

Bookswakeusblog komanda savo mintimis bei recenzijomis dalinsis kiekvieną pirmadienį bei penktadienį.

Šiuo metu mūsų kuklią bei itin draugišką komandą sudaro šie įdomūs žmonės:

miau – Vilniaus universiteto studentė, kuri laisvu laiku nelieka abejinga savanorystei. Ji negali įsivaizduoti savo gyvenimo be muzikos, knygų ir gerų draugų, su kuriais praleistos akimirkos kaskart verčia į gyvenimą pažvelgti kitaip. Ji slapta svajoja reformuoti švietimo sistemą ir tapti rašytoja.

viktorijos

 – Viktorija.  Vilniaus universiteto studentė, kuri kartais apsiima daugiau veiklų nei pajėgia, tačiau kitaip negali, nes baisiai nemėgsta nieko neveikti. Knygos, kalbos, teatras, kelionės, laiškai, ilgi ir ranka rašyti, sudaro jos pasaulį ir suteikia daug jaukumo viskam aplinkui. Ji nutaisiusi protingą veido miną visiems sako, jog moka groti gitara bei svajoja išmaišyti visą pasaulį.

blogs – žmogus, kuris nori išlikti anonimiškas. Tai gali būti tiek mūsų komandos narys, tiek skaitytojas, kuris taip pat nori pasidalinti savo mintimis ar recenzija su kitais.

 Jei nori prisijungti, žinok, jog visada esi laukiama (-as).

Reklama

Įrašo “Susipažinkime!” komentarų: 1

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s