Jennifer Niven ,,Papasakok man apie tobulą dieną“ rekomendacija

1462891139_image-phpTikriausiai reikėtų pradėti nuo to, kad šią knygą net nedvejodama įvertinau 5 žvaigždutėms iš 5. Ir nors ją perskaičiau vasaros pradžioje ji vis dar yra mano šių metų mėgstamiausiųjų sąraše ir vis dar negaliu nustoti apie ją galvojusi.  Apie pačią  knygą daug pasakoti nenoriu, nes manau geriausia ją skaityti nežinioje. Manau būtent tada ji ir palieka didžiausią įspūdį. Taigi pasakysiu tik, kad ,,Papasakok man apie tobulą dieną“ tai knyga apie du paauglius, Violetą ir Teodorą Finčą, kurie susipažįsta labai neįprastomis aplinkybėmis ir leidžiasi į nepaprastą kelionę. Ir nors labai sunku kalbėti apie knygą nepapasakojant to kas jos viduje, pasistengsiu supažindinti jus su knyga, neišduodama jos paslapčių.
Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad mano nuomone ,,Papasakok man apie tobulą dieną“ yra viena iš tų knygų, kurias reikia perskaityti bent kartą gyvenime. Joje pasakojama istorija – nepaprasta, o ir veikėjai tiesiog nuostabūs, tokie, kurių tiesiog neįmanoma nepamilti. Abu pagrindiniai veikėjai labai tikroviški ir įdomūs. Skaitant šią knygą apie juos norisi sužinoti vis daugiau. Štai, kad ir Finčas  iš pirmo žvilgsnio –  mokyklos keistuolis, kuris dažnai keičia savo stilių, kai iš tiesų jis daug daugiau, jam patinka muzika ir literatūrą, o  galvoje siaučia minčių uraganai. Tikriausiai būtent Finčas ir yra didžiausia priežastis dėl ko man taip patiko ši knyga. Būtent jis yra mano mėgstamiausias veikėjas apie, kurį teko skaityti šiais metais, o gal netgi visų laikų mėgstamiausias. Tačiau tikrai nereikėtų pamiršti ir Violetos. Mokykloje Violeta – viena iš populiariųjų ir iš pirmo žvilgsnio jos gyvenimas atrodo tobulas, tačiau taip tikrai nėra.  Ir nors abiejų knygos veikėjų likimas nepagailėjo, vienas kito draugystė jiems padeda nors trumpam pamiršti sunkumus ir vėl pasijausti taip tarsi gyventų normalų gyvenimą. Tikriausiai  dar apie Violetą reikėtų paminėti tai, kad ji kuria internetinį tinklaraštį, kuriame rašo apie savo gyvenimą, mokyklą, vaikinus, taip pat muziką ir literatūrą, stilių. O turbūt šauniausias dalykas apie šį tinklaraštį yra tai, kad jį aplankyti galime kiekvienas. Knygos autorė Jennifer Niven sukūrė tikrą šio tinklaraščio versiją.
http://www.germmagazine.com/
„Papasakok man apie tobulą dieną“ tai nepamirštama istorija, c163f75a-mainkuri nors ir yra labai šilta ir miela, aptaria ir rimtas problemas, tokias kaip savižudybė ir psichikos ligos.  Jennifer Niven, šios knygos autorė, su šiomis problemomis pati buvo susidūrusi savo gyvenime, tikriausiai dėl šios priežasties jos pateikiamos natūraliai, nepagražinant tiesos, tuo pačiu metu ir neperspaustai, neįžeidžiamai.
Dar vienas dalykas, kuris man be galo patiko – tai šios knygos kalba. Knygoje yra daugybė gražių citatų, kurias norisi skaityti vėl ir vėl. Nežinau kaip jums, bet man ( kadangi citatos yra vienas iš mano mėgstamiausių dalykų ) tai labai svarbu ir knygą padaro dar geresne.
Na, o pabaigai paminėsiu, kad pagal šią knygą yra kuriamas filmas, kuris turėtų pasirodyti 2018 metais.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s