Nanbaka

“Nanbaka”, tai pilna komedijos ir absurdo Anime apie kalinių ir jų prižiūrėtojų kasdieninį gyvenimą. Veiksmas vyksta nuo pasaulio atskirtame žemės lopinėlyje, vidury vandenyno, ant kurio ir yra pastatytas kaleimas. Jame yra įkalinti visi pasaulio blogiukai su tam tikrais sugebėjimais ar galiomis. Visas kaleimas yra suskirstytas į tam tikras sekcijas, už kuriuos yra atsakingi tam tikri prižiūrėtojai. Tačiau dažniausiai mes matome ir beveik visas veiksmas vyksta aplink vieną, 13, sekciją ir jame esančia vieną iš daugelio, 13, kamerą. Toje kameroje gyvena 4, labai skirtingi, asmenys, kurie beveik kiekvienoje serijoje mėgina pabėgti iš kaleimo. Nepagalvokyte, kad tuo viskas ir baigta. Ne, visas įdomumas yra jų pabėgimuose ir bendravime su savo prižiūrėtoju.

Jų prižiūrėtojas, Sugoroku, labai rimtai žiūri į savo darbą, yra darboholikas. Tačiau jo gyvenimą drumsčia 4 kaliniai iš kurių vienas yra spinų atrakinimo meistras, kuris gali atrakinti bet kokią spyną. Tad Sugorokui dažnai tenka gaudyti pabėgelius ir tai, kad jie iš tiesu pasiekė lauko duris, jis stengiasi nuslėpti nuo kaleimo viršininkės, kuri turi dvejopą asmenybę: Iš išorės pykta, griežta, tironijos apsėsta, už visą kaleimą atsakinga prižiūrėtoja, o iš vidaus meilės Sugorokui apimta mergina.

81399l

Negana to, šiame Anime galime pamatyti ir tam tikrų galių, kaip, kad ugnies valdymą, niekam tikusią nindzę, bei neapsakomą jėgą, kokios joks normalus žmogus tikrai negali tūrėti, kad ir kiek raumenų užsiaugintu. Tad pasirinkę žiūrėti „Nanbaka“ neapsiriksite. Jame rasite tiek komedijos, su gan juokingais siužetais, tiek tam tikrų galių. O visų svarbiausia, kad ji parodo, kad viską, ką dabar turi, praradęs nebūsi laimingas. Atvirkščiai, jausies nepilnavertiškai. Šis Anime mus pamoko, netgi parodo, vieno iš pagrindinio veikėjo suvokimą, kad šis kaleimas yra jo namai. Kad iš jo pabėgus, jis neturės kur eiti, o už savęs paliks 3 nuostabius draugus, kietakaktį prižiūrėtoją, bei galimybes pabėgti iš dar sudėtingesnių, naujų kliučių pilnų koridorių. Gale šio anime, mes, kartu su veikėjais, suprantame gyvenimo prasme, nenutrūkstamą draugystę, bei visko, ką turi čia ir dabar svarbą. O svarbiausia, kad tai parodoma nenuobodžiai, o per komedijos žanrą, tad žiūrėti tikrai neatsibosta.

nanbaka

Dabar jau yra išleistas ir antras sezonas, tad jei patiks pirmas, neapeikite ir antro. Aš kolkas jo dar nežiūrėjau, tačiau ateinančiom dienom tikrai pažiūrėsiu.

otilija

Yubiko

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s