Natsume Yuujinchou

           Natsume Yuujinchou ko gero yra pats mėgstamiausias mano Anime, kurį galėčiau žiūrėti ir žiūrėti vis per naujo. Jis turi jau 5 sezonus po 24 serijas. Tai lengvo piešimo, nuostabios istorijos kūrinys, kuriame pagrindiniai veikėjai yra žmogus, Takashi Natsume, ir Yokai (japonų mitologijos dvasios/demonai). Minusų šiame savo pristatyme šį kartą neturėsiu, nes aš jų tiesiog neįžvelgiu neskaitant to, kad galėtu jis turėti žymiai daugiau sezonų.

            Tai istorija apie berniuką, kuris gali matyti Yokai, tačiau ne visi jie yra geri ir jam tenka nuo jų slapstytis. Žinoma, aplinkiniai jų nemato ir galvoja, kad berniukas meluoja apie jų egzistavimą, laikui bėgant netenka draugų. Dėl tėvų mirties jis keliauja iš vienų giminių pas kitas, kurie vieni paskui kitus jo atsisako, nes jis meluoja, elgiasi keistai. Jie nenori jo suprasti, patikėti, kad jis gal iš tiesu mato tai, ko kiti nemato. Tačiau vieną dieną, jau būdamas kiek vyresnis ir viską supradamas,  pakliuna pas senyvo amžiaus žmones, kurie neturi savų vaikų. Jis sau pasižada elgtis gerai, kad tik nepridaryti jiems rūpesčių, kad tik jie jo neatsisakytu.

            Viskas pasikeičia, kai Natsume sutinka katiną, kuris yra galingas Yokai. Jis paaiškina, kad tos pabaisos jį persekioja dėl knygos, kurioje sudarytos sutartys su beveik visais Yokai. Kaip suprasti sutartys? Jose jo močiūtė surašė visų Yokai vardus, kurie jai pralaimėjo žaidime ir kurie pasižadėjo jai tarnauti, kai tik ji pašauks juos vardu. Kadangi Natsume yra geraširdis berniukas, jis visiems sutiktiems Yokai gražina jų vardus, išlaisvina juos iš jų sutarties, kurią jie sudarė su jo močiūte.

Susijęs vaizdas

              Jei galvojate, kad tai pabaiga, jūs klystate. Tai tik visos istorijos pradžia. Šis Anime parodo, kad visi gali būti draugais, netgi žmogus su dvasiomis. Jis mus pamoko, kad nebūtinai už paslaugą prašoma atsilyginti tuo pačiu. Kartais užtenka žodžio „Ačiū“ ar laimės, kurią išvysti žmoguje/būtybėje, kai padarai kažką dėl kito, o ne tik dėl savęs.

             Kuo man taip jis patiko? Gal dėl to, jog jame gali rasti visko… Gali pamatyti kaip gyvenimas yra statomas nuo visiško nulio. Randami draugai, kurie nebijo tavęs tokio, koks esi. Nesišalina tavęs, o atvirkščiai, nori būti su tavimi. Net priešai tampa draugais. Ir ne šiaip sau draugais, o tikrais, netgi jei jie yra tavo priešai. Pagrindinis veikėjas randa žmonių bei Yokai, kurie jį palaiko, stoja į jo pusę, gina nuo priešų. O svarbiausia, kad tai daro savo noru nesitikėdami nieko atgal.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „natsume yuujinchou“

           Jei šaltą žiemos popietę norisi paverkti, pasijuokti, pasvajoti, šis Anime kaip tik jums. Jame netik patirsite šiuos ir begaę kitų pojučių, bet kartu su pagrindiniu herojumi keliausite į draugų paieškos kelionę, kad ir koks sudėtingas ir baisus kelias bus, nes žinai, kad tave supa tave gerbiantys, mylintis žmonės, draugai, kurie tave apgins.

otilija

Yubiko

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s