Hakkenden: Touhou Hakken Ibun

      Ar kada pagalvojote, kad tarp mūsų galbūt gyvena demonai bei Dievai? Kalbu ne apie mūsų Dievą bei paprastus, velnio pavidalo demonus, o apie mistinius, vilkų, lapių, varnų, žmonių formos pabaisas, kitaip vadinamus Yokai. Jei niekada apie juos nesusimąstėte, tačiau norėtumėte pamatyti, kioks gyvenimas būtų tarp mistinių būtybių, tikrai siūlyčiau pasižiūrėti  “Hakkenden: Touhou Hakken Ibun”  anime.

      Šiame anime  veiksmas vyksta aplink tris vaikystės draugus. Jie nėra broliai bei sesės, jie iš skirtingų šeimų, tačiau dėl tam tikrų atsitikimų augo kartu. Du berniukai ir mergaitė. Vienas berniukų nuo mažens turėjo silpną sveikatą ir tėvai jį augino kaip mergaitę bei buvo jam duotas mergaitiškas vardas, nes pasak tuo metų vyravusio tikėjimo, buvo manoma, kad tokie vaikai pasveiks. Kitas berniukas atvyko į kaimą su mama, tačiau ji neilgai trukus mirė, o jis nieko neprisimena apie gyvenima, prieš atvykstant į šį kaimą, kuris jį priglaudė. Na, ir mergaitė, kuri iš išvaizdos yra labia graži, tačiau stipraus ir grėsmingo būdo, kuri esant reikalui pastovėdavo prieš save bei duodavo velnių draugams.

Hakkenden .Touhou.Hakken.Ibun.full.1548055

       Visas veiksmas prasideda, kuomet sudega kaimas, kuriame gyvena mūsų pagrindiniai veikėjai. Visi miršta apart mergaitę. Tačiau jos draugai nenorėjo taip baigti gyvenimo, juolab palikti draugę šiame baisiame pasaulyje, tad jiems buvo suteiktas antras šansas, jie išgyveno. Tačiau nieko nėra nemokamo. Vienas jų paaukojo savo pusę sielos, ją užpildo šuns dvasia. Kitas amžiams liko 13-kos metų bei su stiprios varnos dvasia savyje, kuri nesuvaldyta gali jį pražudyti. Po šių nelaimių jie visi drauge susitaiko su savo likimų ir taip gyvena jau 5 metus.

        Tačiau viskas dar tik prieš akis. Jie palieka bažnyčią, kurioje gyveno pastaruosius penkerius metus, ir iškeliauja į miestą pas savo globėją bei išgelbėtoją, turintį Vilko dvasią. Neilgai trukus jie susiduria su dviem pabaisom – žmonėmis, taip pat su mergaite, kurios globėja dydžioji gyvatė. Jie tarsi nelaimių magnetas. Kur jie nueina, ten juos užkliumpa nelaimės. Tačiau tai šį Anime daro įdomesnį, nes nebežinai, ko tikėtis. Galiausiai pasirodo vieno pagrindinio veikėjo šešėlis, antroji jo pusė su prarastais prisiminimais. Kuo toliau, tuo idomiau, o ir paslaptingiau…

        Šis anime parodo, kad tau artimiausi bei svarbiausi žmonės ne būtinai yra tavo šeimos nariai. Tai tie, su kuriais augai, kuriuos gerai pažįsti, kurie tau padėjo bei paaukojo viską, ką turi, dėl tavo gerovės. Tai istorija apie tris draugus, kurie vienas kitą saugo. Kuriam nors iškilus grėsmei, greičiau jis pats pasirink mirtį, nei draugų pagalbą, dėl ko jie patys mirtu. Tačiau ir draugai parodo, kad jie mirties nebijo, kad jiems, jų draugo gyvybė yra svarbesnė nei jų pačių. Tokios abipusės draugystės, pasitikėjimo, meilės reikia dar paieškoti. Šis anime taip pat parodo, kad paslapčių turėjimas, nieko gero nežada. Dėl jų kenčia artimiausi bei tau svarbiausi žmonės. Nors pagrindinis veikėjas norėjo padaryti gera, neįtraukti savo draugų į pavojingus atsitikimus, tačiau slėpdamas tiesą tik dar labiau juos įpainiojo į pavojus.

hakkenden-legenda-o-8-psah-1694

        Tad jei norite pajausti stiprios draugystės ryšį, pasitikėjimą vienas kitu, tikrai siūlyčiau pažiūrėti “Hakkenden: Touhou Hakken Ibun”. Šiame anime yra visko: pavojaus jausmo, mistikos, paslapčių, draugystės, pasiaukojimo, meilės bei svarbiausia – dvasių bei demonų.

otilija

Yubiko

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s