A Dog’s purpose

Sveiki, mieli skaitytojai! Atsiprašau visų, kurie laukė kokios nors Anime apžvalgos, kadangi šį kartą jums pristatysiu filmą. Ne, tai nereiškia, kad dabar visuomet kelsiu filmus. Jums ir toliau atversiu Anime pasaulį, tačiau šis kartas išskirtinis. Kaip gyvūnų mylėtoja, negaliu nepasidalinti apmąstymais apie šį filmą, pilną gyvūnų.

Seniai jau norėjau pažiūrėti šį nuostabų filmą, „A Dog‘s purpose“, tačiau taip ir nenuėjau į kino teatrą, kuomet jis buvo rodomas. Po ilgo laiko visgi prisiruošiau jį pažiūrėti iš namų ir galiu pasakyti, kad jis mane šiek tiek nuvylė. Tikėjausi kažko daugiau, nei buvo parodyta. Galbūt troškau linksmo filmo, tačiau šis toks nebuvo. Jame buvo paslėpta gili ir gan skaudi tiesa apie kiekvieną šunį, kiekvieną beglobį šiame pasaulyje.

52330135

Ko gero pirmoji ir pati didžiausia klaida buvo, kurią padariau žiūrėdama šį filmą, tai žiūrėjimas jį lietuvių kalba. Vertimas buvo tragiškas. Net negaliu apibūdinti ant kiek tas vertėjas kalbėjo be emocijų, o jo balsas tiesiog kankino mano ausis. Galvojau susirasti anglų kalba filmą, tačiau žinojau, kad tai užtruks ir jei dabar jo nepažiūrėsiu, jo jau niekada ir nepamatysiu. Tad teko tenkintis tuo, ką turėjau.

Tiesa pasakius, prieš įsijungdama šį filmą buvau nusistačiusi, kad jis bus linksmas, pamatysiu daug gražių šuniukų ir juos mylinčius žmones, tačiau viskas buvo priešingai, nei galvojau. Jame buvo rodomas šunų gyvenimas, kai jie gimsta niekam nereikalingi, kaip jie sunkiai gyvena šį trumpą ir kančių pilną gyvenimą. Tačiau nepasiduoda, lieka ištikimais juos priglaudusiems žmonėms. Nors ne kiekvieni namai yra linksmi, džiaugsmo kupini, tačiau jie visgi yra namai ir gyvūnas bando įtikti savo šeimininkams.

15171_4

Tačiau nepaisant visų minusų, pati šio filmo idėja man labai patiko. Jie parodė, kad šunys buvo sutverti padėti žmonėms sunkiausiais gyvenimo momentais ir atlikę savo pareigą, mus palieka. Tačiau išėjus per anksti, jie vis atgimsta ir vėl mus susiranda. Jei galvojate, kad jūs juos išsirenkate, tai klystate. Tai šunys mus susiranda ir pasirenka likti su mumis. Tad jei norite sužinoti tikrąją šunų prasmę mūsų gyvenime, šis filmas jums.

otilija

Yubiko

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s