Death parade

Tai vienas naujesnių anime. Niekas nežinojo, ko tikėtis, kaip ir niekas nemanė, kad jis taip greitai pavergs žiūrovų širdis. Šis anime yra vienas mano mėgstamiausių. Jį žiūrėdama susimąsčiau apie savo egzistenciją, savo gyvenimo pasirinkimus. Jei galvojate, kad jums niekuomet neteks atsakyti už savo veiksmus, būtinai pažiūrėkite šį nuostamų anime pavadinimu „Death parade“.

1289629_English_ShowThumbnail_bc5b9452-9f57-e711-8175-020165574d09

Kiekviena serija turi savo siužetą ir pabaigą. Jei nematėte pirmesnių serijų, tikrai suprasite kitų serijų esme. Tačiau patarčiau žiūrėti vis vien nuo pradžių, nes yra vienas veikėjas, kurio istorija vartaliojasi visų epizodų metu. Man, asmeniškai, pirmos kelios serijos nebuvo labai įdomios. Kadangi buvo pradėta nuo veiksmo ir nelabai galėjau susigaudyti, kas prie ko. Tačiau bėgant laikui, einant per epizodus, viskas buvo subtiliai paaiškinta, parodyta, kas privertė neišjungti šio anime, o atvirkščiai, žiūrėti jį toliau.

Kalbant apie pačią esmę, tai šis anime orientuotas į žmonių psichologiją. Jo metu, mes, kartu su veikėjais, žaidžiame skirtingus žaidimus. Visuose epizoduose būna tik po du žmones, kurie žaidžia vienas prieš kitą. Jiems pradžioje būna pasakyta, kad laimėtojas bus tik vienas, ir tik vienas iš čia išeis gyvas, nors jie jau abu mire. Po šių žodžių dauguma darytu viską, kad tik laimėtu, ką ir darys mūsų personažai. Tačiau yra vienas niuansas– jų buve gyvenimai. Žaidimo metu jie ima prisiminti gyvenimo klaidas, kol prisikasa iki to, kaip jie mirė… Na, o mūsų mylimas barmenas, juos akilai stebi ir vertina jų pasirinkimus viso žaidimo metu. Tačiau viena mūsų pagrindinių veikėjų ima juo abejoti, ar jo pasirinkimai tinkami, jei jis nejaučia žmogiškų jausmų, negali jais vadovautis, žaidėjus teisia objektyviai.

death-parade

Įdomiausi šių epizodų momentai būna – veikėjų pasirinkimai. Ar jie pasirenka pralaimėti žaidžiamą žaidimą, ar visgi imasi klastos, kad laimėtu… Po žaidimo jie eina prie liftų, kurie juos nuveda į reinkarnaciją ar, pagal žmonių suvokimą, pragarą, o tai nusprendžia mūsų barmenas, kuris nagrinėjo jų graužatį už padarytas gyvenimo klaidas bei žaidime pasirinktus  metodus, poelgius. Iš karto sakau, kad atkreiptumėte dėmesį į veidelius virš liftų, nes jie ir yra atsakymas 😉 Iš pradžių to nesuvokiau, tad teko atsukinėti seriją, tačiau palengvinu jums gyvenimą ir pasakau tai iš anksto 😀 Kam to reikia? Nes kai įsimylėsite šį anime, kai kiekvieną epizodą žiūrėsite tokiomis alkanomis akimis ir prieisite pabaigą, jūs norėsite sužinoti, kas visgi laukia mūsų mylimo cherojaus, pagrindinio šio anime veikėjo.

otilija

Yubiko

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s