Susisiekim ir draugaukim!

Sveiki!

Mes esame knygų, kino ir kultūros mylėtojai! Susibūrėme į komandą tam, kad galėtume pasidalinti savo mintimis ne vien draugų rately, bet ir už jo ribų. Taip pat surasti  bendraminčių ar įkvėpti kitus paimti knygą į rankas, pamatyti filmą ar aplankyti kultūrinį renginį.

Books Wake Us – tai vieta, kur mes norime pasidalinti apžvalgomis, recenzijomis, mintimis ar tiesiog užplūdusiais jausmais bei emocijomis. Mūsų puslapis yra naujas visoje gausybėje puslapių, kurie yra pasišventę knygoms, tačiau priešingai nei kiti, mes nenorime laikytis vieno standarto (pavyzdžiui, 2017 m. pradėjome rašyti straipsnius apie anime žanrą), tad priimame pasiūlymus, kurie padėtų mums tobulėti, augti bei galbūt sudomintu ir Jus.

Atsižvelgiant į mūsų “Napoleono planus“, mes mielai priimsime į savo draugišką komandą visus norinčius save realizuoti ar pasidalinti nuomone. Taip pat priimami visi, kurių galvoje amžinai švilpia devynios galybės minčių, kurias norisi įgyvendinti, bet nėra draugijos. Ką gi – mes čia ir mes tavęs laukiam!

Turėdami klausimų, pasiūlymų ar šiaip norėdami brūkštelėti žodelį kitą, galite rašyti čia. O jei kartais norėtumėt prisijungti prie komandos, mielai kviečiame rašyti mums el. laišką adresu bookswakeus.blog@gmail.com.

Reklama